Loading…

EKO TUNING

Ekologiczny Tuning Samochodów w Warszawie
Kontakt

Jak liczyć zużycie paliwa | LPG Majster S03E11Jak liczyć zużycie paliwa? Wielu użytkowników dróg nie do końca wie jak policzyć ile jego samochód spala. Dzisiaj pogadamy o tym jak prawidłowo obliczyć realne zużycie paliwa.

Wiele czynników ma wpływ na to ile samochód wypija benzyny. Często sprawdzamy spalanie w oparciu o jazdę w trasie. Okazuje się to jednak niewspółmierne, jeśli w ciągu miesiąca ani razu nie wyjeżdżamy na drogę szybkiego ruchu czy autostradę.

W dzisiejszym odcinku powiemy ogólnie co ma wpływ na spalanie, jak się za to zabrać i jakiego wzoru użyć, by wiedzieć jak to jest na prawdę.

► Strona KME:
https://kme.eu

►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785

#Spalanie #Jakliczyćspalanie #KMEAutogasSystems

Pobrane z Youtube Chiptuning i eko tuning Warszawa jest rozwiązaniem dla kierowców w stolicy, dla których duże znaczenie ma ekonomia jazdy, nasz Warsztat samochodowy pomaga w zmniejszeniu spalania i ekologicznym tuningu auta.

Co to jest eko tuning?
Eco tuning polega na elektronicznej zmianie oprogramowania sterowników silnika. Zabieg ten zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednak jego głównym celem jest poprawa ekonomii jazdy.

3 thoughts on “Jak liczyć zużycie paliwa | LPG Majster S03E11

Dodaj komentarz