Loading…

EKO TUNING

Ekologiczny Tuning Samochodów w Warszawie
Kontakt

o ile można realnie obniżyć hałas w aucieO ile można realnie obniżyć hałas w samochodzie dzięki usłudze wyciszenia? – staramy się rzeczowo odpowiedzieć na to pytanie by zwrócić Waszą uwagę na niekompetencję oraz nieuczciwe praktyki z jakimi możecie spotkać się szukając warsztatu, któremu chcielibyście powierzyć swoje auto. Zapraszamy do oglądania …

Jeśli zainteresował Cię ten temat skontaktuj się z nami:

CICHE-AUTO.PL
🚘 ul. Księgarska 22A, 51-180 Wrocław
☎ +48 601 916 001
☎ +48 504 134 004
📨 info@ciche-auto.pl

💻 Odwiedź naszą stronę: www.ciche-auto.pl – zapoznaj się z naszą ofertą!
👍 Polub nas na Facebooku: https://bit.ly/38AEASG – sprawdzaj, co nowego u nas!
❤ Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/2hkZUDu – by nie przegapić żadnej produkcji!

Pobrane z Youtube Chiptuning i eko tuning Warszawa jest rozwiązaniem dla kierowców w stolicy, dla których duże znaczenie ma ekonomia jazdy, nasz Warsztat samochodowy pomaga w zmniejszeniu spalania i ekologicznym tuningu auta.

Co to jest eko tuning?
Eco tuning polega na elektronicznej zmianie oprogramowania sterowników silnika. Zabieg ten zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednak jego głównym celem jest poprawa ekonomii jazdy.

9 thoughts on “o ile można realnie obniżyć hałas w aucie

  1. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą w tym temacie. Obniżenie poziomu hałasu o 3 dB powoduje, że jego amplituda spada o połowę. NIe oznacza to , że ucho ludzkie tak to odczuje. Budowa naszego ucha sprawia, że dopiero spadek poziomu hałasu o 10 dB powoduje odczuwalne o połowę jego obniżenie. Łatwo to samemu sprawdzić. Wystarczy, że mamy jakiś sprzęt audio z z wyświetlaną skalą dzięku w dB. Ustawmy jego poziom na wartość X i zmniejszmy ją o 3 dB. Praktycznie nie zauważymy różnicy, ale zmniejszmy ją o 10 dB i mamy wrażenie jakby było o połowę ciszej.

  2. Głupoty gadasz chłopie moje audi a3 8l z przelotowym wydechem w środku podczas jazdy 120 kmh 68 decybeli po zastosowaniu maty butylowej w nadkolach oraz w podłodze i drzwiach masce oraz innych miejscach hałas spadł między 8 a 9 decybeli i wspominam to stary samochód który nie posiada dużej ilości wygłuszeń polecam na przyszłość nie sługerować się co ludzie gadaja tylko kupić i zrobić samemu taka
    MATA WYGŁUSZAJĄCA BUTYLOWA podkreślam kosztuje grosze

  3. Warto dodać, że efekt subiektywnie odczuwalny może być lepszy (lub czasem gorszy) niż wynika to z pomiarów. Ponieważ nawet niewielkie pomiarowo obniżenie jakiegoś drażniącego tonu, może znacznie podnieść komfort podróżowania.

Dodaj komentarz