Loading…

EKO TUNING

Ekologiczny Tuning Samochodów w Warszawie
Kontakt

Udany CHIP TUNING – laweta Renault Master 2.3 dCi – więcej mocy i mniejsze spalanieW kolejnym odcinku serii warsztatu GRAND SERVICE o podkręcaniu aut w nasze ręce trafił egzemplarz nietypowy – najnowszy Renault Master 2.3 dCi o mocy 165 KM, przerobiony na auto-lawetę.

Mimo że silnik 2.3 dCi to najmocniejsza jednostka w tych modelach Mastera, nasz Klient uskarżał się na niedostatek mocy przy większym obciążeniu lawety i wysokie spalanie, które wynosiło 8,5 – 9 l / 100 km. Postanowiliśmy zająć się tym problemem i wykrzesać z auta dodatkowe siły.

Zobaczcie, co udało się nam osiągnąć w efekcie odpowiedniej modyfikacji sterowników silnika i dlaczego właściciel lawety nie straci gwarancji producenta w wyniku naszej ingerencji.

Zapraszamy do oglądania i komentowania odcinka.

Katalog mocy Renault: http://grandservice.pl/katalog/renault/
Poczytaj więcej o chip tuningu: http://grandservice.pl/oferta/chip-eko-tuning/
Odwiedź naszego bloga: http://grandservice.pl/blog/

Pobrane z Youtube Chiptuning i eko tuning Warszawa jest rozwiązaniem dla kierowców w stolicy, dla których duże znaczenie ma ekonomia jazdy, nasz Warsztat samochodowy pomaga w zmniejszeniu spalania i ekologicznym tuningu auta.

Co to jest eko tuning?
Eco tuning polega na elektronicznej zmianie oprogramowania sterowników silnika. Zabieg ten zwiększa moment obrotowy jednostki napędowej i poprawia jej osiągi, jednak jego głównym celem jest poprawa ekonomii jazdy.

13 thoughts on “Udany CHIP TUNING – laweta Renault Master 2.3 dCi – więcej mocy i mniejsze spalanie

  1. Buła i laweta widmo fachowa pomoc drogowa i zawsze na tak tania i szybka pomoc drogowa również z naprawą na warsztacie pewna i szybka naprawa naprawdę polecam wszystkim tą pomoc drogową najlepsza w Polsce:)

  2. Skąd Wy bierzecie takie spalania, mam mastera 11.11.2011 blaszak średni i na trasie jadąc 90km/h do 100km/h spala 12,5 litra przy załadunku około 500kg, na mieście około 17 litrów, przebieg oryginalnie 240 tyś

Dodaj komentarz